ÖzGüR GüNeŞ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MARDİNLİ KEKO....

MARDİNLİ KEKO.... Empty MARDİNLİ KEKO....

Mesaj  meso Cuma Ekim 26, 2007 10:26 am

mardinli keko birgün duymuş kamel sigara fabrikası açılmış ama kamel sigarası piyasada tutulmamış fabrika iflaz eşiğine gelmiş bizim keko hemen atlamış fabrikaya gitmiş fabrika sahibiyle gürüşmek istemiş fabrika sahibi keyfi hiç yokmuş. Gürüşmek istememiş bizim keko bağıra çağıra gürüşmek isteğini sekretere söylemiş durmuş seslerden rahatsız olan fabrika sahibi odasından çıkmış bu ne ses bağırmış bizim keko o anda ben geldim sizin fabrikayı kurtaracağım demiş bana izin ver sizinle konuşayım fabrika sahibi konuşmayı kabul etmiş keko yu odasına almış keko ya buyur beni nasıl kurtaracaksınız demiş, keko cevap vermiş bir şartla ben fabrikanızı kurtarsam size ortak olurum demiş. Fabrika sahibi olmaz demiş keko ya nasıl olsa iflaz etmişsiniz fabrikanın tamamı gideceğine yarısı gitsin demiş baska şansınız yok demiş fabrika sahibi kabul etmiş... peki nasıl olacak bu iş demiş, keko ambarlarda boş sigara paketlerini bana verin gerisi benim işim demiş... Fabrika sahibi başka çıkarı olmadığı için nasıl olsa boş paketleri çöpe atacağıma şansımı deneyiyeyim demiş, keko bir uçak kiralamış, ve gece yarısı geçtikten sonra boş paketleri yüklemiş uçağa ve şehirlerin üstünde dolaşarak boş paketleri uçaktan yere doğru savurmuş, ve geri dünmüş... Sabah insanlar dişarı çıktıkları zaman bakmışkı her yer boş kamel sigara paketleriyle dolu! insanlar düşünmüş yav bu sigara ne kadar kaliteli bak herkes kamel sigarasını içiyor madem bu kadar kaliteli sigara bizde içelim demiş, ve herkes tekel bayilerine akın etmiş, ve herkes kamel sigarasını almış o gün kamel sigara fabrikasında sigaraların tümü tükenmiş, ve fabrika iflastan kurtulmuş ve yeni üretime geçmiş bizim kekoda fabrikaya ortak olmuş...
meso
meso
Alıştı bir kere :)
Alıştı bir kere :)

http://ozgurgunes.forunotion.com

- Similar topics