ÖzGüR GüNeŞ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ünlüler Google'da Ne Arar)))

Ünlüler Google'da Ne Arar))) Empty Ünlüler Google'da Ne Arar)))

Mesaj  meso Cuma Ekim 26, 2007 10:40 am

Kadir İnanır. -Sestamikastosyon Google- Aradığınız - Sestamikastosyon - terimlerini içeren herhangi bir belge bulunamadı. Öneriler: Tüm sözcükleri doğru yazdığınızdan emin olun. Başka anahtar sözcükler deneyin. Daha genel anahtar kelimeler deneyin Kadir İnanır -Bull hemen uleyyyynnnnnnn! !! Google Emrin olur abi. ------------ --------- --------- --------- --------- ------- Emrah -Annem Aradığınız - Annem- terimlerini içeren herhangi bir belge bulunamadı. Öneriler: Tüm sözcükleri doğru yazdığınızdan emin olun. Başka anahtar sözcükler deneyin. Daha genel anahtar kelimeler deneyin Emrah -Benim hiç annem olmadı biliyooormusun Google abiyyy. Hiç acımadılar bana arasamda bulamadım abiiyy. Her kapı yüzüme kapatıldı. Google -Tamam lan zırlama hemen Ananıda buluruz. Offf offf iş mi şimdi...!?!?! ------------ --------- --------- --------- --------- ------- Yeliz yeşilmen -empiüç ara Google -Hınk!?!?!?! ------------ --------- --------- --------- --------- ------- İbrahim Tatlıses -Asenayı getir baana hemen. Şoopppi şooppi Google -Abi boş ver be hatun yolunu çizmiş bak elimde daha iyi dansözler var! İbrahim Tatlı ses. -Aramam sormam bir daha yalvarsan bile allaha.... ------------ --------- --------- --------- --------- ------- Nuri Alço. -Bak yavrum hep biz arıyoruz birazda sen ara istersen aradığın şey bende var. İç bakalım şu kolayı. Google -Nuri abiyy Sen coşmuşsun be.!?!?!?! ------------ --------- --------- --------- --------- ------- Pamuk prensesteki cadı -Google google söyle bane var mı benden güzel başke. Google Psikolojik yardım merkezleri. Psikolog adresleri
meso
meso
Alıştı bir kere :)
Alıştı bir kere :)

http://ozgurgunes.forunotion.com